חברת Cisystem מספקת שירותי יישום ופיתוח מערכת לניהול לקוחות מתקדמת המבוססת על פלטפורמת Microsoft Dynamics CRM. המערכת מתאימה לעסקים מסקטורים שונים מסוג ארגונים, חברות ועמותות. המערכת ורסטילית ומותאמת ללקוח על פי צרכיו הארגוניים המדויקים ביותר (עד 99% התאמה).

צוות Cisystem מונה צוות אנושי העונה לקצב המהיר של העידן הטכנולוגי הנוכחי כגון מפתחים, מנהלי פרויקטים ואנשי תמיכה, המעניקים שירות מדויק התואם את ציפיות הלקוח והארגון.

מערכת Microsoft Dynamics הינה אחת ממערכות ה-CRM הגדולות בעולם עם למעלה מ-40 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם. את המערכת ניתן לקבל כמוצר מדף או בהתאמה אישית ופיתוחים ייעודיים לסביבת העבודה ואופי הארגון. בנוסף, המערכת מכילה ממשק ידידותי המתאים לסביבת העבודה המודרנית – 'מייקרוסופטית' עם חוויית משתמש (UI/UX) גבוהה הזהה לפלטפורמות הנוספות של מייקרוסופט, כגון WORD, EXCEL ומוצרי אופיס נוספים.

Cisystem מציעה ייעוץ אישי, יכולת התאמה ברמה האישית מדויקת על פי הצורך ומערך שירות אישי הניתן ללקוחות החברה בכל שעות היממה. לקוחות Cisystem יוכלו ליהנות ממערכת המכילה מגוון פיצ'רים לניהול מערך העסק כגון סליקת אשראי, חשבוניות, יצוא קבצים למס"ב, שליחת SMS, ניהול לידים ועוד פיצ'רים נוספים הניתנים לשילוב במערכת על פי דרישה.

icon

תיאום פגישת התאמת המערכת
מתחילים את התהליך - כאן!