Power Automate

Automate

Power Automate - אוטומציה עסקית מתקדמת בכלים פשוטים להקמה ולהבנה, מבית מיקרוסופט

מערכת Power Automate של מיקרוסופט פוטרת אותך ואת עובדיך מלבצע פעולות שונות שוב ושוב, על ידי הגדרת פעולות אוטומטיות מדוייקות בהינתן סט של הגדרות המפעיל אותן. כעת המערכת הינה חלק אינטגרלי ממערכת Power Platform של החברה, והיא מסתנכרנת באופן מושלם עם יתר האפליקציות והתוכנות השונות של הפלטפורמה

בעולם של היום, אנחנו חיים בעידן של נהלים סבוכים המכתיבים סדרות של פעולות שהינן תגובה לתרחישים שונים של פעולות ומקרים. ארגונים וחברות נדרשות לביצוע חוזר ונשנה של אותן פעולות, כאשר ההיקפים הגדולים שלהם הפך לבלתי ניתן לביצוע או לא יעיל לביצוע על ידי אדם, אשר פתוח לטעויות אנוש כאלה ואחרות.

מערכת Power Automate מבית מיקרוסופט העולמית יודעת לבצע אוטומציות פשוטות או מורכבות, לפי בחירתך, על בסיס קישור ליותר מ-100 אפליקציות, אתרים ותוכנות שונות, לרבות מדיות חברתיות, מערכות ניהול קשרי לקוחות, דואר אלקטרוני, מערכות פרסום שונות ועוד.

עם Power Automate תוכלו לקבוע שורה של צעדים ופקודות אוטומטיות בתחום הארגון, התקשורת, השיווק והמכירות בארגון שלכם, ואף לחבר את המערכת לתוכנות ואפליקציות גם ללא חיבור API מובנה מטעם אותן אפליקציות ותוכנות חיצוניות.

מערכת Power Automate בונה את האוטומציות הללו באמצעות בנייה פשוטה של תרשימי זרימה (Flows)  של טריגרים ופעולות שהן פועל יוצא שלהם, אותם אתם תוכלו להגדיר ולקבוע ובכך לייעל, לשכלל ולדייק עשרות, מאות ואפילו אלפי פעולות בו זמנית, ללא מגע יד אדם ובאופן אוטומטי לגמרי.

במילים אחרות, עם המערכת הזו תוכלו להפנות משאבים וכח אדם לביצוע פעולות איכותיות יותר שדורשות מעורבות של הון אנושי במסגרתן, במקום להעסיק את ההון האנושי שלכם במשימות טכניות חוזרות ונשנות, אשר הפעלתן באופן ידני הינן פתח לטעויות אנוש ובזבוז זמן וכסף גדול עבור הארגון שלך.

איך תבנה את תהליכי האוטומציה המיטביים עבורך בעזרת מערכת Power Automate? אופציה אחת היא לנסות להבין ולבנות זאת בעצמך…

אופציה טובה וחסכונית יותר בזמן ובמשאבים היא לפנות אלינו ב-CI System: אנחנו מסוגלים לא רק לבנות עבורך אוטומציות לפי הצרכים שלך, אלא גם להדריך את הצוותים שלך כיצד לתפעל, להתאים אישית ולבנות מערכות אוטומציה נוספות לאחר הבנייה הראשונית של המערכת בארגון שלך.

כמוסמכי מיקרוסופט מנוסים, וכבעלי ניסיון רב עם ארגונים ועסקים מכל הסוגים, אנחנו בהחלט מאמינים כי פתרונות אוטומטיים מבוססי Power Automate יכולים לעשות הבדל משמעותי בדרך שבה הארגון והעסק שלך מתנהלים ביומיום, באופן שישפיע לטובה לא רק על יעילות ואפקטיביות העבודה בו – אלא יורגש לטובה גם בשורה התחתונה הכספית של העסק!

התקשרו עוד היום ל- CI Systemוהמומחיות שלנו באוטומציות על בסיס Power Automate של מיקרוסופט תעמוד לרשותכם!

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

contact
close slider

gregr4gr4tg4g
ergfrgeg