אודות החברה

חברת CI-System נוסדה בשנת 2016, במטרה לתת מענה לצרכים החיוניים של חברות וארגונים, בהיבט הניהולי של מערכות מידע. החברה מספקת מגוון פתרונות מותאמים אישית המבוססים על כלי ה-Power Platform של Microsoft.

העידן הטכנולוגי בו אנו נמצאים, בראשית העשור השלישי של המאה ה- 21, מחייב ארגונים לפעול ולהסתגל לשינויים בקצב מהיר. לכן, אנו ב-CI-System שואפים להעניק שירותים חדשניים, בין היתר על בסיס יכולות Power platform המאפשרים לספק פתרון תוך פרק זמן קצר תוך עמידה בסטנדרים גבוהים ומקצועיים.

אנו מבינים כי מערכת המידע מהווה חוט שדרה טכנולוגי בארגון ועל כן אנו מלווים את לקוחותינו, יד ביד, לקראת, במהלך ולאחר השלמת פיתוח המערכת. כל מערכת מוטמעת באופן מדויק ומותאמת ללקוח על פי צרכיו הארגוניים.

אנו מאמינים בחשיבות מערכות המידע לארגון שלך, ואחת הסיבות המרכזיות שבחרנו לעבוד עם Power Platform של Microsoft היא העובדה שמערכות אלו גמישות לשינויי ספק. כך שהלקוחות שלנו נהנים משקט לטווח הארוך בכך שהרישיון של המערכת תמיד נותר בידיהם.

אם אתם רוצים לדעת יותר על Power Platform צור איתנו קשר עוד היום. אנו יכולים לספק לך יעוץ כדי שתוכל לבדוק את הטכנולוגיות הללו בארגון שלך במינימום השקעה ומקסימום מהירות.

icon

תיאום פגישת התאמת המערכת
מתחילים את התהליך - כאן!

contact
close slider

gregr4gr4tg4g
ergfrgeg