Share Point

o365-sharepoint-logo_2

Share Point - פלטפורמה מתקדמת להקמת אתרים ודפי אינטרנט

בניית אתרים זה עניין של מתכנתים ומומחים לתחום, העולים אלפי שקלים ויותר, נכון? לא נכון! עם מערכת Share Point של מיקרוסופט ניתן להקים אתרים ודפי אינטרנט מתקדמים בתוך הדפדפן עצמו, ללא הורדת תוכנות וללא ידע בתכנות

בניית אתרים ודפי אינטרנט הינה חלק מהמציאות שאי אפשר בלעדיה בעולם העסקי של היום. בין אם לתקשורת פנימית בתוך הארגון או החברה שלך, או כחלון ראווה לעולם החיצוני בו נמצאים הלקוחות שלך – פשוט הכרחי לבנות נוכחות אינטרנטית מתקדמת שבה לאנשים שונים יש את הגישה ה"לבתי אמצעית" אליך.

כמו שאמרו פעם בפרסומת הידועה על "דפי זהב", "אם אתה לא שם, אתה לא קיים!". האמירה הזו נכונה שבעתיים לגבי הנוכחות באינטרנט.

אולם, אליה וקוץ בה: בניית אתרים ודפי אינטרנט, עד כה, היתה עניין מסובך ויקר, השמור בעיקר למומחים או מתכנתים שונים. בדרך כלל חברות וארגונים שוכרות גורמי חוץ אשר יקימו עבורן את אותם נכסים אינטרנטיים.

יש בכך שני חסרונות בולטים: הראשון הוא כמובן הזמן והעלות הגבוהים של התהליך הזה; השני נמצא בחשיפת העולם הפנימי, ולעיתים גם המידע הרגיש והסודי של החברה, בפני גורמי חוץ.

האלטרנטיבה של בנייה עצמית של אתרים ודפי אינטרנט כמעט שלא היתה קיימת – לפחות ללא הכשרה יקרה וארוכה והעמדת כח אדם ייעודי למשימה זה.

זאת אומרת, עד עכשיו לא היה פתרון מניח את הדעת בתחום זה…

עד שהופיעה פלטפורמת Share Point מבית מיקרוסופט!

פלטפורמת Share Point של מיקרוסופט לא מצריכה הורדת תוכנות למחשב, ניתנת לגישה אינטרנטית מכל דפדפן ובכל מכשיר המחובר לאינטרנט, ואינה מצריכה ידע מוקדם בתכנות על מנת לבנות נכסים דיגיטליים ואינטרנטיים פונקציונאליים ואפילו מרשימים!

זאת ועוד, כשמה כן היא, פלטפורמת Share Point מאפשרת שיתוף פעולה בין גורמים רבים בארגון, על מנת לבצע את פרויקט בניית האתרים או עמודי האינטרנט של החברה עם כל הגורמים שעליהם הוטלה המשימה לעשות זאת – בקלות וביעילות.

בנוסף, פלטפורמת Share Point מסוגלת לשמור ולאחסן מסמכים שונים ולשתף אותם בין חברי הארגון או החברה, וכן ישנה אינטגרציה מלאה בין המערכת לבין כלל תוכנות אופיס השונות כדי ליצור את אותם מסמכים…

האתרים אותם ניתן להקים עם פלטפורמת Share Point יכולים כאמור להיות פנים-ארגוניים, ובהם יש אחסון מסמכים שונים ועבודה משותפת עליהם, ניהול פרויקטים, שיתוף נתונים ועוד.

העבודה על המסמכים השונים שומרת את הגרסאות השונות של אותם מסמכים, ובאופן טבעי מציגה את הגרסה האחרונה של כל מסמך עליה עבדו חברי הצוות השונים. כאשר מספר וכמות המסמכים הללו גדלה מאוד, ישנה בתוך פלטפורמת Share Point אופציית חיפוש משוכללת לרבות חיתוכים שונים.

לפלטפורמת Share Point יש מספר גרסאות לבחירה, השונות אחת מהשניה בין היתר באבחנות והתובנות שכל גרסה יודעת לספק, על סמך ניתוחי הנתונים והתוכן העולה לתוכה על ידי משתמשי המערכת.

התוכן המגוון והעצום העולה אל פלטפורמת Share Point יכול להיות מותאם אישית לכל ארגון, לפי צרכיו, על ידי רכיבי התאמה אישית (Composits), הבאים לידי ביטוי הן בתוכן עצמו והן בדרך אחסונו לפי פרמטרים שאתם יכולים להגדיר.

בסופו של דבר, פלטפורמת Share Point מסוגלת וממוקדת להקים קהילה בתוך הארגון או העסק שלך, סביב פרויקטים מוגדרים מראש, או אפילו בקרב הלקוחות שלך. היכולת לשתף משימות ותכנים, לבנות אותן ביחד ולהציג תוצרים משותפים – היא מה שהופכת את פלטפורמת Share Point לקסם אמיתי!

אנחנו  ב-CI System  מסוגלים להקים את פלטפורמת Share Point כך שהיא תהיה מותאמת באופן מושלם לארגון שלך. מאחורינו עשרות שעות ועשרות לקוחות מרוצים ממגוון תעשיות, אשר עשינו עבורם בדיוק את זה: רתמנו את כח בניית הקהילות הפנימיות והחיצוניות של הפלטפורמה המשוכללת הזו לקידום פרויקטים פנים ארגוניים ולשיתופי ציבור עם קהל הלקוחות של עסקים רבים.

כמוסמכי מיקרוסופט מנוסים, אנו נדע לאפיין ביחד אתך את פלטפורמת Share Point הנכונה לעסק שלך, ונבנה אותה עבורך תוך הכשרה מתאימה של העובדים בחברה שלך לעבודה אופטימלית עם המערכת!

התקשרו עוד היום ל- CI Systemכדי להתחיל לבנות פרויקטים וקהילות בארגון שלך וסביבו, דרך פלטפורמת Share Point העוצמתית של מיקרוסופט!

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

contact
close slider

gregr4gr4tg4g
ergfrgeg