(Dynamics CRM (Sales

הגדילו מכירות ושפרו את תהליכי המכירות בעסק עם השילוב של Dynamics CRM ויישומי אופיס 365

ייעול וקיצור תהליכי מכירה, הסדרת זרימת המכירות בשלבים השונים שלהן וארגון מחדש של המידע לגבי מכירות עבור אנשי השיווק והמכירות בחברה - הן רק חלק מהיכולות של אפליקציית המכירות של Dynamics CRM

מכירות הן צינור החמצן של כל עסק או חברה. בלי מכירות, אין רווחים, ובלי רווחים – אין עסק… לכן כל חברה צריכה למצוא דרכים חדשות להגדלת מכירות, לשיפור תהליכי מכירות ולטיפול יעיל בהזדמנויות מכירה ומעמדי מכירה.

הדרך הטובה ביותר להתחיל בהגדלת מכירות היא טיפול נכון יותר בהזדמנויות מכירה – כלומר, טיפול נכון ויעיל בלידים שנכנסים ממקורות שונים, תיוג הלידים הללו בכל שלב של המכירה בו הם נמצאים ומציאת מענה מתאים עבורם לסגירת המכירה עצמה.

איך עוקבים בצורה יעילה ונכונה אחרת תהליכי מכירה?

במיוחד עם מספרים גדולים של לידים, אים מנוס משימוש במערכת CRM – מערכת ניהול קשרי לקוחות.

איך בוחרים מערכת CRM טובה ואיכותית, עם חותמת עולמית של איכות?

עומדת בפניכם האופציה להשתמש במערכת ה-CRM של מיקרוסופט, שהינה חלק מן המעטפת הכוללת של Microsoft Dynamics 365 (Sales) – המשלבת בתוכה אינטגרציה מלאה של כל כלי מיקרוסופט הידועים, ובפרט כל הכלים של מערכת תוכנות Office 365.

העוצמה של המערכת נמצאת בשלוש התכונות העיקריות שלה: יצירת זרימה חלקה יותר של תהליכי מכירות, בין השלבים השונים של כל מכירה מרגע ההתעניינות של לקוח פוטנציאלי, דרך המשא ומתן איתו ועד הסגירה של המכירה; קיצור מעגלי מכירה ומעמדי מכירה, המבוסס על מידע הנאסף ממכירות קודמות וייעול התהליך כולו גם על סמך התשובות המגיעות מן הלקוח הפוטנציאלי או החוזר; אינטגרציה מלאה עם כל הכלים של מיקרוסופט, ובפרט הכלים של אופיס 365.

כמנהל מכירות העובד עם Microsoft Dynamics 365 (Sales), הקמת מערכת קשרי הלקוחות עבור אנשי המכירות שלך תהיה קלה ופשוטה, ומה שיותר חשוב – מהירה. אין צורך להתמודד עם תהליכי הקמה סבוכים או קשיים טכניים שלא לצורך. המערכת כמעט אינטואיטיבית, ולמעשה בכל שלב שלה ניתן לקבל הסברים ממצים לבנייה נכונה של המערכת לפי הצרכים של הארגון שלך.

לאחר הגדרת המערכת בכמה לחיצות כפתור פשוטות, המערכת תהיה כבר מוכנה לשרת את צוותי המכירות שלך, וכמנהל תוכל לעקוב בקלות אחר התקדמותם האישית של כל אחד מאנשי המכירות, הן ביחס ליעדי מכירות והן ביחס לעצמם במסלול ההתקדמות האישית שלהם לאורך זמן.

האינטגרציה של Microsoft Dynamics 365 (Sales) עם מערכת Share Point של מיקרוסופט תאפשר לצוותים שלך לשתף מסמכים, תרשימי זרימה ונתונים אשר ייטיבו על הביצועים של כל הצוות, ויאפשרו לך לעקוב בצורה טובה יותר אחר תהליכי המכירות שכל אחד מחברי הצוות מטפל.

בנוסף, האינטגרציה הקלה והפשוטה של Microsoft Dynamics 365 (Sales) עם הכלים של Microsoft Office 365 מאפשרת לך לייבא לידים ולקוחות מטבלאות אקסל ו-Exchange בקלות של לחיצת כפתור, ישירות לתוך המערכת…

לאחר ייבוא נתוני הלקוחות, זה הזמן להקים חשבונות עבור כל אחד מחברי צוות השיווק והמכירות שלך, ולהקצות עבורם תפקידים וסיווג מתאים של גישה למידע, ולהתחיל לראות את הקסם מתרחש לנגד עיניך: זרימת הנתונים והעבודה השוטפת תיצור לעיניהם ולעיניך תמונה ברורה היכן נמצאת כל מכירה פוטנציאלית, כמה עסקאות נסגרו ואיפה אתם נמצאים ביחס ליעדים שהצבתם.

לבסוף, חשוב להקצות תיבת מייל ייעודית עבור כל אחד מאנשי הצוות, בתוך המערכת עצמה של Microsoft Dynamics 365 (Sales), כך שכולם יהיו מעודכנים מן הרגע הראשון ויעבדו בהרמוניה על מנת להגדיל את המכירות והרווחיות בעסק שלך!

חברת CI System מאפשרת לכך ליהנות מיידית מהיתרונות הברורים של מערכת Microsoft Dynamics 365 (Sales) לניהול המכירות וצוותי המכירות והשיווק בחברה שלך; אנו נדע להקים, להגדיר ולהפעיל את המערכת לפי הצרכים של החברה שלך, וחשוב מכך – נדע ללמד את העובדים שלך כיצד לעשות זאת לאחר ההקמה הראשונית על ידינו…

אנו מזמינים אתכם לתת לניסיון הרב ולהסמכה מאת מיקרוסופט של צוות  CI Systemלעשות את ההבדל במכירות וברווחים שלכם באמצעות מערכת Microsoft Dynamics 365 (Sales) המשוכללת!

 

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

contact
close slider

gregr4gr4tg4g
ergfrgeg