(Dynamics CRM (Marketing

Microsoft-Dynamics-CRM

(Dynamics CRM (Marketing – מיקוד בקהלי היעד הנכונים ותיעדוף לידים במערכת עשירת כלים מבית מיקרוסופט

ניהול תקשורת עם קהלי היעד שלכם ועם הלקוחות שכבר פנו אליכם מעולם לא היה פשוט יותר – עם מערכת כלים מתקדמת לניהול מדיות חברתיות, תקשורת טקסט בטלפונים ניידים, ניהול שיחות, בניית אירועים ועוד – בתוך אקוסיסטם מערכתי ענקית התוכנה העולמית

אחד היתרונות הטובים ביותר שיכול כל עסק בעולם להשיג עם פני מתחריו הינו חווית שימוש וקנייה ייחודית המותאמת אישית עבורו, על סמך העדפות של הלקוח והתנהגות ספציפית שלו, השונה כמובן מהתנהגות של לקוחות אחרים.

על מנת "לתפור חליפה אישית" של חווית קנייה מכם, אתם צריכים להעמיד לרשותכם את הכלים והאמצעים שידעו לעשות זאת, תוך קליטת המידע על התנהגות הלקוח, התאמה אישית של ערוצי תקשורת מועדפים על ידו, ושליחת מסרים מדוייקת בהתאם לטעמו של הלקוח – זאת על מנת לשדרג את חווית המשתמש שלו, ולהגביר את הסיכוי שיקנה את השירותים והמוצרים שלכם.

"אנשים לא קונים מוצר, אלא קונים חוויה", אומר המשפט הידוע בשיווק – ואת החוויה הזו עליכם לספק ללקוחות באופן מותאם אישית לכל אחד, בהתבסס על מידע שנאסף במהלך האינטראקציות של הלקוח עם החברה שלכם.

בדיוק בשביל הוציאה ענקית התוכנה העולמית מיקרוסופט את מערכת (Dynamics CRM (Marketing הלומדת כל הזמן את התנהגות הלקוח על סמך מידע המוזן על ידי עובדי החברה שלך לגביו, ומציע בלחיצת כפתור מגוון דרכי התקשרות המועדפים על הלקוח.

כך למשל תוכלו לזהות קהלי יעד ברשתות החברתיות, ודרך המערכת לשלוח אליהם מסרים על ידי פרסום תוכן רלוונטי עבורם; תוכלו לשלוח ללקוחות שהשאירו את פרטיהם במערכת מסרים במגוון ערוצים דיגיטליים, או אפילו לתזכר אנשי מכירות ליצור שיחות טלפון ופגישות ישירות עם הלקוחות, כדי לבנות עמם מעמדי מכירה לסגירת עסקאות.

רוצים לעשות שיחת וידאו או וובינר עם הלקוחות שלכם? אין בעיה! עם (Dynamics CRM (Marketing יש אינטגרציה מלאה עם מערכת הוידאו-קונפרנס המובנית של מיקרוסופט Teams, כך שניתן ליצור את הפגישה הוירטואלית מתוך המערכת עצמה.

צריכים לעקוב אחר קמפיינים לעידוד השתתפות באירועים שיצרתם? מערכת (Dynamics CRM (Marketing יודעת למשוך את המידע הרלוונטי ממגוון ערוצי הפרסום והשיווק שלכם, כך שכל המתעניינים באירוע מרוכזים באותו דאשבורד.

המערכת המשוכללת של (Dynamics CRM (Marketing יודעת לעקוב אחר פעילות המתעניינים במדיות החברתיות השונות, ולתת ציונים לכל לקוח על פי רמת המעורבות והאינטראקציה שלו עם הקמפיינים שלכם, כך שתוכלו לזהות בקלות לקוחות "חמים" המוכנים לבצע רכישה…

לא פחות חשוב מכל אלו, המערכת מתעדת את כל ההיסטוריה שיש לכם על הלקוח או הלקוח הפוטנציאלי, כך שבכל נקודת זמן יכול נציג שיווק או מכירות מטעמכם להיכנס לתוך תהליך המכירה עם הלקוח, תוך שיש לו את כל המידע הרלוונטי על הלקוח והתקשרויות העבר שלו עמכם. מידע הוא כח, והכח הזה מיתרגם ליכולת מכירה משופרת מול כל לקוח ולקוח!

עם בנייה של טיימליין בהיר וקל להבנה של ההיסטוריה של כל לקוח, תוכלו תמיד לפנות ללקוחות בזמן הנכון, עם המסר הנכון, בערוץ הנכון!

הצוות של חברת CI System יודע לבנות עבורכם בהתאמה אישית את מערכת (Dynamics CRM (Marketing, תוך הגדרתה בהתאם להעדפות שלכם, פתיחת החשבונות הנכונים עבור כל אנשי השיווק והמכירות שלכם, והקצאת סיווגים והרשאות לפי העדפתכם.

לא פחות חשוב מכך, חברת CI System הינה מוסמכת מיקרוסופט ישראל, וביכולתה להדריך את העובדים הרלוונטיים בחברה שלכם כיצד להשתמש במערכת (Dynamics CRM (Marketing וכיצד להתאימה אישית לכל משתמש בעתיד, על ידי המשתמשים עצמם.

התקשרו עוד היום עם CI System והזמינו פגישת התאמה; אנו מבטיחים כי תקבלו הדרכה מלאה על היכולות של המערכת, הזדמנות להתקין אותה בחברה שלכם, וקבלת תמיכה מלאה מאיתנו לאורך כל זמן השימוש במערכת.

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

טלפון:

03-9089889 (משרד)
052-2891458 (ישראל)

כתובת:

אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה
מיקוד: 4951141

מידע ועדכונים על המערכת:

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את כל העדכונים והחדשות מיד כשהם יוצאות לרשת. הפרטים שלכם נשארים אצלנו ולא מועברים לשום גורם אחר.

Made by: kobish.com

contact
close slider

gregr4gr4tg4g
ergfrgeg